jak to letos bude?

POZOR! tata stránka obsahuje převážně stejné iformace jako každý rok, je to z toho důvodu, aby se účastníci, kteří se účastní pravidelně, mohli soustředit pouze na získání vysněného titulu a nemuseli přemýšlet, kde se dají pivo, kde se mohou najíst, kde budou spát, či kde vykonat potřebu. Protože však přijedou něktří účastníci poprvé, bude vhodné, přece jen, některé informace zopakovat. Zasloužilí účastníci si mohou přečíst pouze novinku o EEV (elektronické evidenci výrtupů), a potom už nemusí číst dál.

 

EEV (elektronická evidence výstupů)

EEV byla vyvynuta našim IT specialistou Michalem aby bylo možné v době Covidových restrikcí uspořádat ročník virtuální (tímto Michalovi velice děkujeme, protože bez něj by tento ročník nebyl). Protože je tento systém již plně funkční a vyzkoušený máte možnost zvolit buď papírové zaznamenávání výstupů, nebo využít to elektronické. Odkaz bude dostupný po startu Memoriálu na www.pulec.org.

 

co tedy bude letos stejné?

Start, cíl a pořadatelské zázemí je již tradičně na hřišti v Milešově, kde je zajištěno i spaní ve vlastních nebo nevlastních stanech, a kde budou v průběhu akce otevřeny sprchy i restaurace.

 

 

Nedočkaví účastníci mohou (stejně jako pořadatelé a vrchní vedení) přijet již v pátek a vyvarovat se tak brzkého stávání. Mapa je zde

 

Prezentace jednotlivých účastníků začíná v 7:30, kdy všichni dostanou startovní materiály, průkazky a trička. Memoriál bude slavnostně odstartován v 8:30 krátkým shrnutím programu letošního i loňského ročníku a poté bude následovat hromadná fotografie a první výstup.

 

Ti, kteří nebudou vybaveni svačinami z domova, můžou využít místních stravovacích zařízení, či je možné využít vzdálenějších zařízení ve Velemíně, místní vietnamský obchod, či občerstvoven na vrcholu Milešovky. Mějte na paměti, že nabídka jídel není bohatá jedná se převážně o různé druhy párků, klobás, zelná polévka, česnečka atp. Ve Velemíně potom naleznete širší výběr.