jak to letos bude?

POZOR! tata stránka obsahuje převážně stejné iformace jako loni, je to z toho důvodu, aby se účastníci, kteří se účastní pravidelně, mohli soustředit pouze na získání vysněného titulu a nemuseli přemýšlet, kde se dají pivo, kde se mohou najíst, kde budou spát, či kde vykonat potřebu. Protože však přijedou něktří účastníci poprvé, bude vhodné, přece jen, některé informace zopakovat. Zasloužilí účastníci si mohou přečíst pouze novinku o posunutém startu, a potom už nemusí číst dál.

 

Novinka o posunutém startu

Start bude posunut z 8:00 na 8:30 protože se stejně v historii celého memoriálu nepodařilo odstartovat včas. Účastníci, kteří se neradi fotí, případně nemají rádi hromadné starty, mohou odstartovat individuálně ihned po prezentaci. Přijdou ovšem o jedinečnou možnost být zvěčněni na hromadné fotografii, která bude pořízena při hromadném startu v 8:30.

 

co tedy bude letos stejné?

Start, cíl a pořadatelské zázemí je již tradičně na hřišti v Milešově, kde je zajištěno i spaní ve vlastních nebo nevlastních stanech, a kde budou v průběhu akce otevřeny sprchy i restaurace.

 

 

Nedočkaví účastníci mohou (stejně jako pořadatelé a vrchní vedení) přijet již v pátek a vyvarovat se tak brzkého stávání. Mapa je zde

 

Prezentace jednotlivých účastníků začíná v 7:30, kdy všichni dostanou startovní materiály, průkazky a trička. Memoriál bude slavnostně odstartován v 8:30 krátkým shrnutím programu letošního ročníku a poté bude následovat hromadný první výstup.

 

Ti, kteří nebudou vybaveni svačinami z domova, můžou využít místních stravovacích zařízení, či je možné využít vzdálenějších zařízení ve Velemíně, místní vietnamský obchod, či občerstvoven na vrcholu Milešovky. Mějte na paměti, že nabídka jídel není bohatá jedná se převážně o různé druhy párků, klobás, zelná polévka, česnečka atp. Ve Velemíně potom naleznete širší výběr.