<- rok 2013                       rok 2015 ->

 

 

Memoriál Sváti Pulce 2014

9. ročník, 24.-25. května 2014

 

 

Devátý ročník stále slavnějšího memoriálu Sváti Pulce odstartoval, jako vždy v brzkém květnovém sobotním ránu. Za zmínku na tomto místě stojí čtyři skutečnosti, které vybočují z tradičního rámce memoriálu:
1. Stárneme. Konkrétně jsme už o osm let starší, než jsme byli na prvním ročníku. K přiznání napomohl jeden z účastníků, který si nepřeje být jmenován, jenž si dokázal zapomenout doma i boty na chození a přijel do Milelšova v bačkůrkách.
2. Fotosoutěž: Jsem rád, že se na tomto místě mohu vyhodnotit jako výherce nejzdařilejší fotografie v kategorii "skupinové foto" Velmi si tohoto ocenění vážím a řádím jej ke svým vrcholným úspěchům. Pro příští ročníky se vynasnažím důvěru, kterou jsem v sebe vložil nezklamat.
3. Samotný průběh memoriálu se pokusili narušit dva borci, kteří dokázali 7x zdolat Milešovku už v časných odpoledních hodinách, tímto výkonem demoralizovali některé méně morálně připravené účastníky, kteří svou frustraci ventilovali občerstvováním.
4. Jeden z účastníků, během výstupu zjistil, že jeho partnerka se rozhodla porodit. Samozřejmě se za ní ihned vydal, s tím, že se asi vrátí a výstupy dokončí. (gratulujeme k malému pulci!)

Fotografie budou uveřejněny v průběhu srpna

 

 

 


 

Zimní výstup na Milešovku 2014

 

8. Zimní výstup na Milešovku, 21. února 2015